מכתבי המלצה

"המסע של "דרך לוטן" אשר מתקיים בתנאי שטח לא פשוטים, מזמן לנערים ולנערות אתגרים פיזיים ונפשיים, אישיים וקבוציים המצריכים מאמץ נפשי ופיזי, עצמאות, ביצוע תהליכי קבלת החלטות…"
בית אקשטיין
"הנערים- משנים את דרכיהם ואת דפוס חשיבתם לגבי עצמם ולגבי הקבוצה בה הם נמצאים… דרך לוטן- מהווה עבורנו את החיבור המושלם…"
אשר רוח בו
מכינה קדם צבאית לנוער בסיכון במצפה רמון
"דרך לוטן והפעילות שהיא מקיימת הינם גורם חשוב בנוף העבודה עם נוער בסיכון בישראל.. אנו יודעים… כי עבודה כזו בהיקף רחב יותר תניב תוצאות משמעותיות עבור בני הנוער.."
חוות אורי
"…חזרנו לפני זמן לא רב מהמסע והחוויות עוד מהדהדות. הרבה מילים יכולות לתאר את המסע הייחודי שלנו בהדרכתם שימי ומעיין: מסע משמעותי, עצמתי, מאתגר, חוויתי ועוד.."
עלם קריית שמונה
"החוויה המדברית האינטנסיווית תרמה רבות לנערים וסיפקה במה עם גוונים חדשים לתהליך השינוי. היכולות הרגשיות והמקצועיות של צוותי לוטן… הפכו את מסעות ההישרדות למשמעותיים, אפקטיביים ומאוד רצויים"
עמותת אותות
"ברצוני להודות לכם על המתנה הנפלאה שהענקתם לנו במסע המדברי לתלמידי כיתה י' מכפר הנוער מרחבים נווה עמיאל. התלמידים חזרו לכפר מלאי התפאלות וחוויות שילוו אותם זמן רב. ועל כן תודה מעומק הלב!"
מרחבים - כפר הנוער הדתי נוה עמיאל
מקבוצת: יוזמות ימין אורד
" התמודדתי עם הפחד שלי… הבנתי שאני מסוגלת להתמודד עם עוד פחדים שיש לי תודה לכם על הרגעים הקשים והשמחים שנתתם לי… היום אני מבינה את היכולות שלי ולאן אני יכולה להגיע…"
כפר הנוער רמת הדסה סאלד
משעולי חינוך - חברה לניהול חינוכי בע"מ (חל"צ)